Завантаження ...
Loftstyle.com.ua

Доставка в інші міста України.

Доставка в межах України здійснюється за допомогою кур’єрської служби Нова Пошта.

Як правило, доставка відбувається протягом 1-3 днів. Під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки до відправлення товару.

У разі 100% передоплати за товар, Ви оплачуєте лише вартість страхування та перевезення товару, або ж оплачуєте його самостійно, згідно з тарифом транспортної компанії.
.
Способи оплати

Щоб отримати товар в офісі перевізника, Вам необхідно:

1) Мати при собі оригінал паспорту, а також номер декларації. Його Ви отримаєте у вигляді смс-повідомлення на номер мобільного, вказаного у замовленні як Ваш контактний номер телефону.
2) Якщо доставка товару вже оформлена як накладена оплата, окрім вказаних вище документів, Вам необхідно мати при собі суму готівкових грошей, яка дорівнює сумі замовлення. Ця сума попередньо обговорюється з менеджером, або ж фіксується при замовленні.
3) При отриманні товару, обов’язково зверніть увагу на якість перевезення (цілісність упаковки та скотчу). Якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштовує, Ви маєте повне право оформити акт невідповідності зі співробітником нашої кур’єрської служби.
4) Якщо Ви не зможете отримати товар особисто та вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій та Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Вам необхідно зв’язатися з нами та повідомити про переадресацію товару, вказавши при цьому дані отримувача.

Обов’язково зверніть увагу на те, що за невчасне отримання замовлення, перевізники накладають штраф. Тому переконливе прохання забирати свої замовлення вчасно! Як правило, замовлення прибуває в Ваше місто на наступний день після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися інформацію про стан замовлення, Ви завжди маєте змогу зателефонувати до офісу перевізника, повідомивши оператору номер декларації.