Завантаження ...
Loftstyle.com.ua

Інтернет-магазин LoftStyle.com.ua пропонує широкий асортимент товарів для дому від освітлення і меблів до аудіотехніки та сувенірної продукції.

В розділі освітлення Ви можете вибрати ту чи іншу колекцію, яка Вам підійде по стилю і дизайну. На ваш вибір: класичні світильники, люстри, бра і торшери; дерев'яні дизайнерські світильники для кухні, спальні чи гостинної; вишукані ретро світильники з порцеляни, які вміло підкреслять ваш стиль разом з ретро проводкою на ізоляторах чи в латунних трубах.

Наша ціль не тілько продати якісну річ, але й надати певну консультацію по тому чи іншому виду товару, а також запропонувати максимальний сервіс по установці. Крім цього ми стараємося надати Вам цікаву інформацію в статтях і новинах, а також запропонувати гнучкі ціни і акції, щоб Ви змогли самостійно прийняти рішення про покупку саме такого товару, який Вам потрібен. 

LoftStyle.com.ua
 є офіційним дилером та партнером провідних виробників світлового обладнання для житла та бізнесу, а також різного виду освітлення Gigambarelli, Adlux, Luxor та інші.

У нашому оновленому демонстраційному салон-магазині, ви зможете «наживо» роздивитися той чи інший товар або просто забрати ваше замовлення. Крім цього, ми готові запропонувати супутні товари та аксесуари. У нас працюють професійні продавці і консультанти у телефонному режимі або безпосередньо у залі вони готові відповісти на Ваші запитання.