Завантаження ...
Loftstyle.com.ua

Інтернет-магазин LoftStyle.com.ua один з небагатьох пропонує лише якісну продукцію, в тому числі відомих виробників. В даний час ми працюємо над оновленням нашого демонстраційного залу у Львові, а також плануємо відкрити представництва нашої компанії в інших областях України. Ми пропонуємо Вам максимально достойний асортимент, розумну ціну та гарний сервіс.

Наша мета не лише продати якісну річ, але й надати певну консультацію по тому чи іншому виду товару, а також запропонувати максимальний сервіс з встановлення чи налаштування придбаної у нас техніки чи електроніки. Крім цього ми стараємося надати Вам цікаву інформацію у статтях та новинах, а також запропонувати гнучкі ціни та акції, щоб Ви змогли самостійно прийняти рішення про покупку саме такого товару, який Вам потрібний.

LoftStyle.com.ua є офіційним дилером та партнером провідних виробників аудіо та відео техніки, проекційного обладнання для житла та бізнесу, побутової техніки та різного виду освітлення.

У нашому оновленому демонстраційному салон-магазині, ви зможете «наживо» роздивитися той чи інший товар, переглянути фільм на проекторі чи послухати як звучать Ваші колонки, або й просто забрати ваше замовлення. Крім цього, ми готові запропонувати супутні товари та аксесуари. У нас працюють професійні продавці і консультанти у телефонному режимі або безпосередньо у залі вони готові відповісти на Ваші запитання.

Для зручності отримання замовлення
Всі товари у нашому інтернет-магазині продаються з доставкою. Детальніше про умови доставки

Оплатити своє замовлення Ви можете як готівкою так і безготівкою. Детальніше про умови оплати

Ми продаємо тільки сертифіковану техніку.
На всі товари в нашому інтернет-магазині ми виписуємо гарантійний талон.

Цінова політика
Ціни в інтернет-магазині LoftStyle.com.ua базуються на нашому бажанні честно продавати якісний сертифікований товар. Якщо у Вас велике замовлення, зателефонуйте нам і ми обговоримо можливості надання гуртових знижок.

Співпраця
Запрошуємо до співпраці торгових представників по Україні та дизайнерів. Умови співпраці можна домовитись при зустрічі, попередньо узгодивши за тел. /098/ 540-64-76

Графік роботи Call-центру
Пн-Пт: з 10:00 до 19:00
Сб-Нд: з 12:00 до 17:00


Телефонуйте в Call-центр LoftStyle.com.ua  за телефоном +38 /098/ 540-64-76