Завантаження ...
Loftstyle.com.ua
  • Кабель HDMI Audioquest Forest 3м
  • Кабель HDMI Audioquest Forest 3м

Кабель HDMI Audioquest Forest 3м

Арт.: Aqst-hdmi-forest-3

Ціна: 2670.00 грн.

Опис

Кабель HDMI Audioquest Forest 3м (довгозерниста мідь)

Стандарт - Full HD, 4K, 3D

Колір ізоляції - зелений

*Ціна вказана за 1шт

 

Кабель HDMI AUDIOQUEST Forest-HDMI 3м

AUDIOQUEST Forest 3м - HDMI-кабель стане кращим варіантом для підключення пристроїв оснащених інтерфейсами HDMI, при цьому ви отримаєте високошвидкісну передачу даних без кабелів, які видно звідусіль.

З даним кабелем серії Forest ви зможете здійснювати передачу даних між сучасними телевізорами, проекторами, Blu-ray-програвачами і комп'ютерними системами. Високий рівень виконання і високоякісні мідні провідники з щільним поліетиленовим діелектриком забезпечують швидку і стабільну передачу аудіо- і відеоконтенту.

В HDMI-кабелях виробника AUDIOQUEST реалізована технологія Audio Return Channel, що гарантує першокласну передачу високоякісного звуку. Крім того, в даному шнурі є підтримка зв'язку Ethernet, завдяки чому у користувача є можливість відвідувати інтернет-ресурси на високій швидкості без застосування спеціального кабелю для підключення до Інтернету.

З кабелем HDMI AUDIOQUEST Forest 3м ви зможете передавати зображення з максимальною роздільною здатністю 4096х2160 пікселів і частотою 24 Гц, а також 120-частотне стереоскопічне зображення і повноцінне Full HD з роздільною здатністю 1080p.

Характеристики

Audioquest